نمایش نوار ابزار

شکوه حضور مردم ولایتمدار شهرک طالقانی در راهپیمایی استکبار ستیز ۱۳ آبان ۹۷ / حجه الاسلام هاشمی : جای مسئولین در راهپیمایی ۱۳ آبان ۹۷ در شهرک طالقانی خالی بود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرک طالقانی مراسم راهپیمایی استکبار ستیز ۱۳ آبان با حضور دانش آموزان مدارس شهرک طالقانی و اقشار مختلف مردم برگزار گردید .

در این راهپیمایی که از خیابان شهید جعفر حردانی و از مقابل مسجد حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها راس ساعت ۰۹:۳۰ دقیقه آغاز  و تا مصلای نماز جمعه ادامه داشت مردم ولایتمدار و انقلابی شهرک طالقانی با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کرده و برای چهلمین سال متوالی جنایات شیطان بزرگ آمریکا را محکوم کردند.

حجه الاسلام و المسلمین سید سلمان هاشمی بعنوان سخنران مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان بودند . ایشان در بیانات خود گفتند دشمن به خوبی میداند که با تحریم و زورگویی نمیتواند ملت ایران را تسلیم خود کند و با جنگ اقتصادی مردم از نظام و انقلاب دست نمیکشند .

حجه الاسلام هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود به تسخیر لانه جاسوسی در اوایل انقلاب پرداختند و آن را به انقلاب دوم توصیف کردند و افزودند بعد از تسخیر لانه جاسوسی در اوایل انقلاب ، ضربه بزرگی به آمریکا وارد شد و این حرکت انقلابی دانش آموزان پیرو خط امام خمینی ره موحب شد تا تغییرات سیاسی بزرگی در داخل آمریکا صورت بگیرد که آمریکایی ها تا الان به آن اذعان میکنند .

هاشمی در ادامه خطاب به مسئولین شهرستانی گفتند چرا بین شهرک طالقانی و بندر ماهشهر تبعیض قائل میشود و هیچ مسئولی در کنار مردم ولائی و انقلابی شهرک طالقانی در راهپیمایی حضور پیدا نمیکند . ایشان این حرکت مسئولین را بی حرمتی به مردم دانستند که همیشه پای انقلاب ایستاده اند . هاشمی گفتند ما امیدی به این مسئولین نداریم و امیدمان به شما دانش آموزان است .  

ایشان گفتند وارثان اصلی انقلاب همین مردم هستند که در همه حالات با حضور مسئولین یا بی حضور مسئولین ، مردم همیشه در صحنه حاضر هستند و کم کاری مسئولین غیر متعهد را در وقت مناسب پاسخ خواهند داد .  

امام جمعه شهرک طالقانی در پایان سخنرانی خود از مردم ولایی و انقلابی ، مدیران مدارس و شهرداری شهرک طالقانی و مهندس حمید غبیشاوی عضو محترم شورای شهر  بابت حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان بصورت ویژه تقدیر و تشکر کردند .

مطالب مشابه
دیدگاه ها