نمایش نوار ابزار

جشن تکلیف ۳۲۰ نفر از دانش آموزان دختر مدارس شهرک طالقانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرک طالقانی ، مراسم جشن تکلیف   ۳۲۰ نفر از دانش آموزان دختر مدارس شهرک طالقانی با حضور مسئولین شهرستانی در حسینیه انصار الحسین علیه السلام برگزار گردید . در این مراسم که با همت دفتر امام جمعه و ستاد اقامه نماز جمعه شهرک طالقانی به منظور ترویج فرهنگ نماز و احکام شرعی بین دانش آموزان دختر انجام شد ۳۲۰ نفر از دانش آموزان مدارس حضرت مریم سلام الله علیها ، مدرسه معرفت ، مدرسه حضرت معصومه سلام الله علیها و مدرسه غیر انتفاعی بهار دانش حضور داشتند .

حجه الاسلام هاشمی امام جمعه محترم شهرک طالقانی در حاشیه مراسم با تمجید از حضور پر شور مدارس و استقبال از مراسم جشن تکلیف ، این مراسم را سرآغاز مراسمات مذهبی بعدی در مدارس شهرک طالقانی دانستند و افزودند بدون شک اگر میخواهیم جامعه ای مبتنی بر احکام شرعی و قانون مدار داشته باشیم باید تربیت قرآنی را در مدارس گسترش دهیم . الحمد لله مدیران و معلمان خوبی در مدارس شهرک طالقانی فعالیت میکنند و ارتباط خوبی نیز با نهاد امام جمعه دارند .

ایشان در پایان این نوید را دادند که هر سال جشن تکلیف دانش آموزان بصورت گسترده در اماکن مذهبی برگزار خواهد شد تا دانش آموزان با مکان مذهبی و نماز آشنا شوند و ترقیب به حضور در مساجد و حسینیه ها شوند .

دیدگاه ها