نمایش نوار ابزار

حجت السلام و المسلمین سیدسلمان هاشمی امام جمعه شهرک طالقانی بندرماهشهر ایران باصدور بیانیه ای حمله تروریستی ۳۱ شهریور در اهواز را محکوم کرد

در پی حمله تروریستی ۳۱ شهریور در اهواز، حجت السلام و المسلمین سیدسلمان هاشمی امام جمعه شهرک طالقانی بندرماهشهر بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن ابراز همبستگی با خانواده شهدا و همدردی با مجروحین این حادثه تلخ، حرکت کور عوامل مزدور و خائن را قویا محکوم کرده و این رویداد تلخ را به خانواده های شهدا و مجروحان و ملت بزرگ ایران تسلیت می گویم.

در این بیانیه آمده است:
این اقدام تروریستی بخشی از سلسله اقداماتی است که در آمریکا برنامه ریزی شده و هدف آن تضعیف جمهوری اسلامی ایران است تا نتواند به ملت های مستضعف منطقه کمک کند و به مسائلی مهمی همچون مسئله فلسطین بپردازد.
این حادثه نشان دهنده هماهنگی کامل میان آمریکا و گروههای تکفیری و نیز بیانگر آن است که این گروه‌ها ابزاری برای اجرای طرح های صهیونیستی-آمریکایی به منظور ضربه زدن به مواضع و نقاط قوت امت اسلامی است.
همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند جنایت اینها ادامه‌ی توطئه‌ی دولتهای دست‌نشانده‌ی آمریکا در منطقه است که هدف خود را ایجاد ناامنی در کشور عزیز ما قرار داده‌اند. به کوری چشم آنان ملت ایران راه شرافتمندانه و افتخارآمیز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه‌ی دشمنی‌ها فائق خواهد آمد.

سیدسلمان هاشمی امام جمعه شهرک طالقانی
۴مهرماه۱۳۹۷

مطالب مشابه
دیدگاه ها