نمایش نوار ابزار

دیدار حجه الاسلام هاشمی امام جمعه شهرک طالقانی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرک طالقانی ، صبح امروز ۱۴ مرداد ۹۷ حجه الاسلام و المسلمین سید سلمان هاشمی با حضور در اداره کل بنادر استان خوزستان با مدیر کل بنادر و دریا نوردی استان خوزستان دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدار که به میزبانی مهندس جلال دریس مدیر کل بنادر استان خوزستان برگزار شد حجه الاسلام هاشمی بر اهمیت بیشتر حضور شرکت های پتروشیمی و سازمان بنادر و دریانوردی در انجام مسئولیت های اجتماعی خود تاکید کردند . حجه السلام هاشمی در این دیدار افزودند بسیاری از نقاط شهرک طالقانی از جمله اماکن فرهنگی و ورزشی و به خصوص مدارس نیاز به توجه ویژه دارند . ایشان خاطر نشان کردند متاسفانه برخی مدارس فاقد نماز خانه ، سیستم برودتی و برخی مدارس حتی از داشتن سرویس بهداشتی و آب شرب سالم بی بهره اند .

در ادامه مهندس جلال دریس با اشاره به اینکه شورای راهبردی شهرستان بندر ماهشهر باید توجه ویژه به مناطق کمتر توسعه یافته همچون شهرک طالقانی داشته باشند افزودند اینکه مدارس شهرک طالقانی فاقد سرویس بهداشتی و آب شرب سالم باشند اصلا قابل پذیرش نیست و باید مسئولین دست به دست هم نسبت به رفع این مشکلات تلاش کنند .

مهندس دریس افزودند تمرکز سازمان بنادر و دریانوردی بر ارائه خدمات به شهر بندر امام خمینی ره است و شرکت های پتروشیمی و شورای راهبردی شهرستان بندر ماهشهر باید کمبودهای موجود را برطرف کنند .

در پایان مهندس دریس از حضور حجه الاسلام هاشمی تشکر کردند و گفتند در آینده ای نزدیک با حضور در شهرک طالقانی و بازدید میدانی از امکانات شهرک طالقانی ، نسبت به رفع برخی کمبودها تلاش خواهد کرد .

 

در نهایت حجه الاسلام هاشمی به همراه اعضای دفتر امام جمعه از اسکله های تخلیه و بارگیری بندر امام خمینی ره بازدید کردند .

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها