نمایش نوار ابزار

بازدید مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از مدارس فرسوده شهرک طالقانی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرک طالقانی ، عادل دریس مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با حضور در شهرک طالقانی از مدارس فرسوده بازدید کرد . 

ایشان در این بازدید گفتند مدارس شهرک طالقانی از حد استاندارد بسیار پایین هستند و لازمه رسیدگی به آنها از اهمیت بالایی برخوردار است .

دریس با حضور در دو مدرسه و مشاهده وضعیت نابسامان مدارس ، دستورات لازم جهت تامین میز و صندلی دانش آموزان ، رنگ آمیزی کلاسها ، اصلاح شبکه داخلی برق و آب مدارس ، ترمیم سرویس های بهداشتی و تامین چند دستگاه کولر را نیز صادر کردند . ایشان همچنین بر ریشه کن کردن بی سوادی در شهرک طالقانی با کمک فرماندار بندر ماهشهر تاکید کردند و افزودند اداره کل بنادر و دریانوردی آمادگی دارد اقلام و البسه دانش آموزان بی بضاعت را تامین کند .

دریس در ادامه این بازدید گفت شایسته نیست مدارس شهرک طالقانی در پایین ترین سطح باشند و باید هر چه سریع تر برنامه ریزی جهت بهبود این وضع صورت گیرد

در حاشیه این بازدید ، فرماندار بندر ماهشهر از احداث سالن چند منظوره ورزشی و بازسازی سالن فرسوده شهرک طالقانی در ماه های آینده و تکمیل مدرسه امام سجاد علیه السلام خبر داد .

شهرک طالقانی با جمعیت ۵۰ هزار نفری و علیرغم وعده های مکرر مسئولین من جمله دکتر گلمرادی ، از کمترین امکانات آموزشی ، خدماتی ، رفاهی ، ورزشی و تفریحی برخوردار است و میطلبد مسئولین استانی و شهرستانی با برنامه دقیق و صحیح نسبت به رفع مشکلات موجود در شهرک طالقانی اقدام کنند .

لازم بذکر است حضور مهندس عادل دریس در شهرک طالقانی با دعوت حجه الاسلام و المسلمین سید سلمان هاشمی امام جمعه شهرک طالقانی صورت گرفت .

 

 

 

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها