نمایش نوار ابزار

حجت الاسلام و المسلمین ملکوتی امام جمعه موقت شهرک طالقانی: دشمنی قدیم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران در واقع دشمنی کفر با اسلام است

به گزارش روابط عمومی دفترامام جمعه شهرک طالقانی حجت الاسلام و المسلمین ملکوتی امام جمعه موقت شهرک طالقانی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرک طالقانی با تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان عنوان کرد: یکی از مسائل برجسته ای که در قیام عاشورا حائز اهمیت است ایستادگی امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان در مقابل جور و ستم است .

وی افزود: یکی از مسائل و اهداف بعثت پیامبران ، رسولان الهی و ائمه معصوم این است که با تحقق عدل الهی بر روی کره زمین با ظلم ،فساد و تبعیض مبارزه شود.

حجت الاسلام ملکوتی گفت:سیاست از دیدگاه اهل بیت مدارا کردن با مردم و دور اندیشی است، اگر در آن زمان امام حسین(ع) از بیعت امتناع کرد چرا که اگر بیعت می کرد اسلام در خطر می بود.

وی با اشاره به بحران اقتصادی زمان حاضر بیان کرد: این مساله و دشمنی قدیم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران در واقع دشمنی اسلام و کفر است وریشه و منشا آن با اسلام مشکل دارد لذا در سعی و تلاشند تا پرچمی که جهان تشیع برافراشته  را منحل کنند.

امام جمعه موقت شهرک طالقانی ادامه داد: این دشمنی با اسلام ریشه  در زمان گذشته از  خلفای بنی عباس تا زمان کنونی دارد و دشمن برای از بین بردن شیعیان و خشکاندن ریشه اسلام چه کارهایی که نکرده است.

ملکوتی افزود: عده ای از روی جهل و نادانی همسو با دشمن حرکت می کنند که به تعبیر مقام معظم رهبری بلندگوی دشمن میشوند و سیاه نمایی میکنند و  افرادی نیز از روی طمع کارهایی برای متشنج کردن جو می کنند

وی در پایان با اشاره به فرارسیدن ۵مهرماه روز شکست حصر آبادان در عملیات ثامن الائمه خاطر نشان کرد: شکست حصر آبادان یک معجزه الهی بود که جوانان ما ثابت کردند ما میتوانیم و هیچ تحریمی نمی تواند جلوی عزمشان را بگیرد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها