نمایش نوار ابزار

حجه الاسلام و المسلمین هاشمی : دروغ منشأ همه بدیهاست / اگر وعده ای به مردم بدهیم باید آن را عملی کنیم

به گزارش روابط عمومی دفتر  امام جمعه شهرک طالقانی حجه الاسلام و المسلمین سید سلمان هاشمی امام جمعه شهرک طالقانی بندر ماهشهر امروز ظهر در مراسم گرامیداشت شهادت امام حسن عسکری علیه السلام که در دبیرستان کار آفرین شهرک طالقانی با حضور تنی چند از مسئولین شهری برگزار شد گفتند دروغ منشأ همه بدیهاست و همواره باید از دروغ و امثال آن بپرهیزیم .

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود در جمع دانش آموزان دبیرستان کار آفرین بیان کردند یکی از نشانه های انسان مومن ، صادق بودن و راستگو بودن است . باید سعی کنیم در همه موارد صادق بودن را حفظ کنیم . ایشان همچنین افزودند وعده دادن و عمل نکردن به وعده نیز مصداق دروغگویی است و باید از آن پرهیز کرد .

هاشمی گفتند متاسفانه مشاهده میکنیم برخی از مسئولان وعده هایی میدهند و به آن عمل نمیکنند که حس بد بینی در بین مردم را بالا برده است . وعده دادن و عمل نکردن به آن نیز از لحاظ شرعی اشکال دارد و میتواند مصداق دروغگویی محسوب شود .

حجه الاسلام هاشمی از مسئولین خواستند تا در حوزه آموزش و پرورش بیشتر اهتمام کنند و مدارس شهرک طالقانی را تجهیز کنند . ایشان لازمه پیشرفت یک منطقه را بالا رفتن سطح دانش و سواد افراد همان منطقه دانستند و گفتند امیدواریم در آینده با تصمیمات گرفته شده در زمینه آموزش و پرورش شاهد احداث مدارس هنرستان دخترانه و توسعه هنرستانه پسرانه با رشته های متنوع باشیم .

مطالب مشابه
دیدگاه ها