نمایش نوار ابزار

پیام تقدیر و تشکر حجه الاسلام هاشمی امام جمعه شهرک طالقانی از مردم همراه با انتقاد از عدم حضور مسئولین در اجتماع عاشورائیان

به گزارش روابط عمومی دفترامام جمعه شهرک طالقانی، حجت الاسلام و المسلمین سیدسلمان هاشمی در پیامی با تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفای آن حضرت، از حضور پر شور مردم ولایتمدار ، مساجد،هیات های مذهبی ، مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) به منظور حضور پرشور و شعور در مراسم تجمع بزرگ عاشورائیان حسینی قدردانی کرد.

در متن این پیام آمده است: حادثه عاشورا هرچند در زمانی بسیار کوتاه تحقق یافت اما قرنهاست عمق این حادثه توجه عالم را به خود معطوف می سازد و چنان شور و حرکتی می آفریند که تمام قیام های حق طلبانه و آزادی خواهانه جهان از آن نشأت می گیرد.

در روز عاشورا، عزاداران حسینی در تجمع بزرگ دسته جات و هیئتهای عزاداری به تأسی از امام حسین(ع) شعار “هیهات من الذله” سر دادند. مردم شهرک طالقانی  نیز یکصدا با شیعیان جهان با برپایی هیئات مذهبی و تکیه های عزاداری به سوگ سرور و سالار شهیدان و یاران باوفای ایشان نشستند و دلدادگی خود به امام سوم شیعیان را بار دیگر به اثبات رساندند.

اینجانب با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله حسین(ع) و یاران باوفای آن حضرت به ساحت مقدس حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری و تمام مسلمانان جهان به ویژه مردم ولایی و شهیدپرور شهرک طالقانی، موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای اسلام از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم و از عدم حضور مسئولین شهرستان اعم از فرماندار، شهردار و … گله مند و ابراز تاسف می کنم، چرا که در این برهه حساس نیاز به حضورشان در این تجمعات عاشورایی و بودن در کنار مردم ولایی شهرک طالقانی احساس می شد.

در پایان از روابط عمومی شهرداری بندر ماهشهر به منظور تامین امکانات برگزاری مراسم تجمع بزرگ عاشورائیان کمال تقدیر و تشکر را دارم .

سید سلمان هاشمی

۲۹ شهریور ۹۷

۱۰ محرم ۱۴۴۰

مطالب مشابه
دیدگاه ها