نمایش نوار ابزار

ستاد غدیر شهرک طالقانی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرک طالقانی ، ستاد غدیر برای نخستین بار در شهرک طالقانی تشکیل شد .

این ستاد که اعضای آن را خطبا ، روحانیون ، هیئت های مذهبی ، هیئت امنای مساجد و حسینیه ها، بسیج و کلانتری ۱۴ شهرک طالقانی ، شهرداری و آتش نشانی تشکیل میدهند با هدف هماهنگی برنامه های دهه ولایت ( قربان تا غدیر )تشکیل شد .

حجه الاسلام و المسلمین سید سلمان هاشمی امام جمعه شهرک طالقانی به عنوان مسئول ستاد غدیر شهرک طالقانی از عموم مردم و مساجد و حسینیه ها و هیئت های مذهبی خواستند دهه ولایت و عید غدیر بصورت باشکوه در شهرک طالقانی برگزار گردد و پیشنهاد دادند تا هر خانواده بر منزل خود یک بیرق سبز به نشانه عید نصب کنند .

بنابر گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرک طالقانی حجه الاسلام هاشمی برنامه های ولایت را این چنین تشریح کردند ؛  در ایام دهه ولایت یک برنامه توسط ستاد اقامه نماز جمعه شهرک طالقانی به همراه پخش مستقیم از صداوسیمای خوزستان با حضور آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد . همچنین مراسم رژه ماشین های تزیین شده در بعد از ظهر عید غدیر و مراسم خطبه خوانی در سطح شهرک طالقانی برگزار خواهد شد . مسابقه عید غدیر و اهدای جوایز نفیس از دیگر برنامه های دهه ولایت میباشد .

ضمنا در این جلسه مقرر گردید مسابقات جام ولایت ( فوتسال ) با حمایت دفتر امام جمعه شهرک طالقانی برگزار گردد .

مطالب مشابه
دیدگاه ها