نمایش نوار ابزار

گرامیداشت دهه ولایت و امامت در شهرک طالقانی با برگزاری برنامه های متنوع

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرک طالقانی ، دهه ولایت و امامت امسال با نظم خاصی برگزار گردید که برنامه های متنوعی را در خود جای داده بود .

در راستای اجرای باشکوه مراسمات عید قربان تا عید غدیر که به دهه ولایت و امامت نامگذاری شده است در اقدامی جدید و ابتکاری ، ستاد غدیر شهرک طالقانی با حضور امام جمعه شهرک طالقانی حجه الاسلام و المسلمین سید سلمان هاشمی تشکیل شد .

ستاد غدیر شهرک طالقانی متشکل از هیئت امنای مساجد ، کانون های فرهنگی ، هیئت های مذهبی ، ورزشکاران ، اصناف و بازاریان و … با هدف ایجاد هماهنگی ، وحدت و انسجام در برگزاری مراسمات دهه ولایت و امامت در دفتر امام جمعه شهرک طالقانی تشکیل شد.

این ستاد برنامه های متنوعی از جمله اطعام فقرا و ایتام ، تامین مایجتاج اولیه زندگی فقرا ، سازماندهی برنامه های فرهنگی را برعهده دارد .

برگزاری دعای روح بخش عرفه ، برگزاری باشکوه نماز عید قربان ، قربانی کردن و تقسیم گوشت بین فقرا ، برگزاری جشن ها در نقاط مختلف شهرک طالقانی ، دعوت از سخنرانان برجسته جهت ترویج فرهنگ غدیر شناسی و اهمیت غدیر در جامعه از برنامه های برنامه ریزی شده بودند .

رژه ی خودروهای تزیین شده در سطح شهرستان بندر ماهشهر ، برگزاری جشن های خیابانی ، دید و بازدید و تبریک به سادات و علما و آزین بندی معابر عمومی از برنامه های دیگر هستند .

 

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها