نمایش نوار ابزار

اولین کانون سلامت محله شهرستان بندر ماهشهر در شهرک طالقانی راه اندازی شد

اولین کانون سلامت محله شهرستان بندر ماهشهر در شهرک طالقانی با انتخاب رییس و  دبیر رسماً کار خود را آغاز کرد . 
 
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرک طالقانی ، شب گذشته ۲۵ مهر ماه ۹۷ انتخابات اولین کانون سلامت شهرستان بندر ماهشهر در شهرک طالقانی با حضور امام جمعه محترم شهرک طالقانی و آقای مهندس نوری مدیر مرکز بهداشت شهرستان بندر ماهشهر و جمعی از خیرین حوزه بهداشت و فعالان اجتماعی شهرک طالقانی در دفتر امام جمعه برگزار گردید .
در مراحل اولیه فرآیند، دکتر زرگر مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر باحضور در دفتر امام جمعه و بازدید از ظرفیت مجتمع آموزشی فرهنگی شهرک، ساختار موجود را قابل قبول ارزیابی نمود و این مکان را بعنوان پایلوت کانونهای سلامت محله شهرستان انتخاب نمودند. سپس مطابق با دستورالعمل وزارت بهداشت فراخوان شرکت در انتخابات در قالب نصب بنر به اقشارمردم اطلاع رسانی شد. و علاقمندان با مراجعه به دفتر امام جمعه ثبت نام نموده و به دنبال آن  رییس و دبیر  کانون سلامت محله باحضور امام جمعه معزز طالقانی حجه الاسلام و المسلمین سید سلمان هاشمی و مهندس نوری ریاست مرکز بهداشت شهرستان بندر ماهشهر و جمعی از معتمدین شهرک واصحاب رسانه انتخاب شدند .
بدین ترتیب حاج ابراهیم ریحانی بعنوان رییس و خانم آلبوعبادی به عنوان دبیر کانون سلامت محله شهرک طالقانی  انتخاب شدند. گفتنی است شرح وظایف کانونها و رسالت آنها در حوزه سلامت توسط کارشناسان امور اجتماعی با اجرای پنل پرسش و پاسخ جهت حضار تبیین گردید.
شایان ذکر است کانون سلامت شهرک طالقانی شامل فعالان اجتماعی حوزه بهداشت ، جمعی از کارشناسان است که با برگزاری جلسات و شناسایی معضلات بهداشتی و ارائه راهکار در جهت رفع آنها فعالیت خواهند کرد .

عکاس : رشید مقدم

مطالب مشابه
دیدگاه ها