نمایش نوار ابزار

مراسم اهدای ۱۵سری جهیزیه به زوج های جوان شهرک طالقانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی نهاد امامت جمعه شهرک طالقانی؛ مراسم اهدای۱۵ سری جهیزیه به زوج های جوان به مناسبت سالروز ازدواج حضرت امام علی(علیه السلام ) و حضرت فاطمه(سلام الله علیها ) دوشنبه ۱۳ تیرماه با حضور جمعی از مسوولین شهرستان و زوج های جوان در کتابخانه عمومی رسول اکرم شهرک طالقانی برگزار شد.

سید سلمان هاشمی امام جمعه شهرک طالقانی با اعلام این خبر؛عنوان کرد: به لطف خداوند متعال امسال نیز در سالروز ازدواج پربرکت امام علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها توفیق برگزاری مراسم اهدای ۱۵ جهیزیه با همکاری بنیاد احسان به زوج های جوان را داشتیم.

امام جمعه شهرک طالقانی هدف از برگزاری این مراسم را ترویج فرهنگ ازدواج آسان بیان کرد و گفت: در شرایط امروز جامعه و در جهت تحکیم بنیان خانواده، ضروری است که ازدواج آسان را ترویج و تبلیغ کنیم و راه ازدواج را برای جوانان هموار کنیم.

وی افزود: بسیاری از جوانان به دلیل مخارج بالای عروسی حاضر به تشکیل خانواده نیستند اما اگر کمی توقعات را پایین بیاوریم و تجملات گرانقیمت را کنار بگذاریم میتوانیم با تهیه یک جهیزیه مناسب و ساده زیستی امر ازدواج را تسهیل کنیم.

سید سلمان هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه از سالهای گذشته مراسم‌اهدای جهیزیه در تعداد بالای ۱۱۰ سری به زوج های جوان را آغاز کردیم و ان شاءالله در هفته آتی به مناسب اعیاد پیش رو نیز مراسم دیگری خواهیم داشت.

مطالب مشابه
دیدگاه ها