نمایش نوار ابزار

توزیع تجهیزات ورزشی بین تیم های محلاتی و باشگاه های ورزشی شهرک طالقانی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرک طالقانی ، تجهیزات ورزشی بین تیم های محلاتی و باشگاهی با حضور امام جمعه محترم شهرک طالقانی حجه الاسلام و المسلمین سید سلمان هاشمی و مسئولین ورزش شهرک طالقانی و همچنین با حضور مدیران باشگاه ها و سرپرستان تیم های محلاتی در دفتر امام جمعه توزیع گردید .

شهرک طالقانی با جمعیتی بالغ بر ۵۰٫۰۰۰ نفر از ظرفیت بالایی در زمینه های ورزشی برخوردار است به نحوی که هم اکنون ۲۵ تیم محلاتی و ۵ باشگاه رسمی فقط در فوتبال فعالیت میکنند . رشته های رزمی بصورت انفرادی و گروهی در سالیان گذشته با رشد قابل قبولی مواجه بودند که لزوم توجه مسئولین به ظرفیت های ورزشی جوانان شهرک طالقانی بسیار مهم به نظر میرسد .

در پایان از مدیر کل محترم اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان جناب آقای دکتر حیدری و همچنین معاون محترم عمرانی اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان جناب آقای دکتر تهذیبی به منظور فراهم نمودن تجهیزات ورزشی کمال تقدیر و تشکر را داریم .

لازم بذکر است در بازدید اخیر مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان از زیر ساخت های ورزشی شهرک طالقانی قول های مساعدی جهت ترمیم و بازسازی تنها سالن ورزشی و همچنین احداث زمین چمن طبیعی شهرک طالقانی داده شد .

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها